Reference

Reference

U Soničky vždy dostanu to, pro co si tam přicházím. Soňka se s citlivostí věnuje bolestivým místům na mém těle i na duši. Využila jsem její služby a vědomosti v oblasti předporodní a poporodní péče, ošetření pánevního dna a masáže. Rady ohledně držení těla, cvičení a dýchání mi pomohly zvládat tělesnou zátěž v těhotenství, během porodu a po porodu. Díky účasti na Rodinných konstelacích jsem překonala nelehkou životní situaci, v níž jsem se ocitla a léčení metodou Somatic experiencing významně napomohlo k uvolnění a zpracování stresu a traumatu z porodu. Na lekcích Hathajogy vedených Soňkou nacházím zklidnění pro moji mysl, protažení těla a pokoj do duše. Vřele každému doporučuji tuto Ženu navštívit.

Lenka Hrabalová

Kroměříž


Měla jsem doma dvě krásné děti a zatoužila po třetím. Ty první dvě se povedly na první pokus, proto jsem žádné problémy při početí třetího nečekala. Po třetím měsíci snažení jsem zjistila, že nemám ovulaci. Přes mou fyzioterapeutku, ke které jsem chodila na rehabilitace se zády, mi byla doporučena Soňka. Ta mi nastavila "plán", jak dát vše dopořádku. Měsíc jsem cvičila podle Mojžíšové a pila čaj se speciální směsí bylin. Po měsíci přípravy jsem navštívila Soňku, která mi mobilizovala kostč a uvolnila pánevní dno. Hned mi naskočila ovulace a díky Soňce máme našeho třetího chlapečka. Jsem jí moc vděčná za odbornou pomoc a šetrnou péči:)))

Dana

Kroměříž

Tato éterická bytost mi ukázala, že všechno se může podařit, když to opravdu chceme. Moc jí děkujeme, že pomocí cviků, ošetření pánevního dna a laskavé péči o moji duši, nám pomohla k vytouženému miminku.

Petra K.

Hlinsko, Vysočina